FK Slavoj Český Krumlov

FK Slavoj Český Krumlov
www.fkslavoj.cz

Béčko uštědřilo Přídolí bůra a odskočilo na čele tabulky

Rezerva Slavoje navázala na úspěšný vstup do sezony a naplno bodovala i ve druhém jarním střetnutí okresního přeboru. Derby v Přídolí vyhrála rozdílem pěti gólů, čtyřmi se zaskvěl pendl Patrik Vaněk. Po porážce druhé Křemže v Loučovicích (0:1) vede přebor s náskokem tří bodů. V příští kole zajíždí slavojáci k dalšímu derby do Kájova.

Zdeněk Šváb ml. (trenér B-týmu): „V Přídolí byl pro nás největší soupeř terén, který byl nerovný a velmi podmáčený. Zápas hodnotím velmi dobře, byla tam odzadu dobrá výstavba hry, ke které se přidala celá pětičlenná záloha, rychlonohý Kordík a Vaněk slízl odměnu. Další úkol splněn v podobě tří bodů a tentokrát to byl velmi kvalitní týmový výkon.“

Sokol Přídolí – FK Slavoj Č. Krumlov B 0:5 (0:2)
Góly:
17., 62., 80. a 83. Vaněk, 42. Poláček ml. Rozhodčí: Petroušek – Hladík, Janda. ŽK: 0:2 (Poláček ml., Pils). Diváků: 75.

Slavoj: Švec – Fousek, Pils, Ryneš – Kubát, Šára, T. Gelnar, Strapek, Poláček ml. – Kordík, Vaněk. Střídali M. Lukeš, Lach, Matějček.

SK Lhenice
FK Slavoj Č. Krumlov B

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.